Read Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? by Gary Vaynerchuk Free Online


Ebook Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? by Gary Vaynerchuk read! Book Title: Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız?
Loaded: 2500 times
Reader ratings: 3.6
The author of the book: Gary Vaynerchuk
Edition: MediaCat Kitapları
Date of issue: 2009
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 476 KB
City - Country: No data

Read full description of the books:''Keşke bütün günümü ayırabilsedim'' dediğiniz bir hobiniz ya da sabaha kadar uğraşmaktan bıkmayacağınız bir saplantınız var mı? Artık bu tutkunuzdan para kazanmanızın ve sevdiğiniz şeyi yaparak yaşamanızın zamanı geldi. Siz de bir markaya dönüşebilirsiniz, ama interneti doğru kullanmalısınız.

İş hayatına şarap satışıyla başlayan ve internetin nimetlerinden faydalanıp bugün ''YouTube çağının ilk şarap gurusu'' olarak da tanınan Gary Vaynerchuk'ın bu renkli kitabı, hem New York Times hem de Wall Street Journal listelerinde bestseller oldu. İlk yayımlandığı hafta Amazon'a 1 numara, New York Times listesine 2 numara ve Wall Street listesine de 7 numaradan giren Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? şu anda da kendi kategorisinde Amazon.com'un en çok satan ve okunan kitaplarından biri.

Gary Vaynerchuk ilk ödülünü 2003'te Market Watch dergisinden aldı ve bu ödülü alan en genç kişi oldu. Yazar ilerleyen yıllarda da ödülleri toplamaya devam etti ve Amerikan televizyon şovlarının önemli konuklarından biri oldu.

Vaynerchuk, özel ilgi alanlarımızı iş hayatımızın ta kendisi haline getirmek için internetin gücünden nasıl yararlanabileceğimizi gösteriyor. Bu kitap hayallerimize adım adım kavuşmamızı sağlayacak vazgeçilmez bir rehber ve modern iş hayatı için mükemmel bir yol haritası.

Artık yapmayı en çok sevdiğiniz şei kazanca dönüştürebilir ve kişisel markanızı yaratabilirsiniz. Vaynerchuk'ın dediği gibi, ''Herkes ama herkes kendini bir marka olarak düşünmeye başlamak durumunda. Bu artık bir seçenek değil, bir mecburiyet''


Download Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? PDF Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? PDF
Download Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? ERUB Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? PDF
Download Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? DOC Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? PDF
Download Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? TXT Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? PDFRead information about the author

Ebook Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? read Online! Gary Vaynerchuk is the ultimate businessman. Born with an entrepreneurial spirit, Gary is a proven investor and advisor in the world of startups, and now an expert on the Fortune 500 world, through is work as CEO of Vaynermedia, a social media marketing agency. Having two bestsellers under his belt doesn't hurt either.

Thirty-three years ago, Gary got his start in business by ripping flowers out of people's yards and selling them back. Years later, he would use that savvy to grow his family's wine store from $3 to $45 million in just a few short years by launching WineLibrary.com, one of America's first wine websites. Fast forward to now, and he's continued to use that same business savvy, along with his brother, to build VaynerMedia, a new breed of agency that helps Fortune 500 companies like GE, PepsiCo, Hasbro and the New York Jets find their social media voices and build their digital brands. Along the way Gary launched a stratospherically successful internet wine show, written two bestselling books, and beaten Dr. Oz in basketball.


Reviews of the Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız?


MUHAMMAD

The most favorite book of all books

ALEX

Why do they ask for a phone?

ELLIE

This needs to be read to each

FINLAY

Phone number you need to drive to protect against robots. I indicated the phone and downloaded without registration.

MARTHA

The book is really worthy of the bestseller!
Add a comment
Download EBOOK Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? by Gary Vaynerchuk Online free

PDF: markanz-in-nterneti-nasl-kullanmalsnz.pdf Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? PDF
ERUB: markanz-in-nterneti-nasl-kullanmalsnz.epub Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? ERUB
DOC: markanz-in-nterneti-nasl-kullanmalsnz.doc Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? DOC
TXT: markanz-in-nterneti-nasl-kullanmalsnz.txt Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? TXT